Recepciós/Éjszakai recepciós :: Hotel Silvanus Visegrád -

Garantáltan a legjobb ár!

A VISEGRÁDI HOTEL SILVANUS RECEPCIÓJÁRA PÁLYAKEZDŐ VAGY GYAKORLATTAL  MÁR RENDELKEZŐ RECEPCIÓS/ÉJSZAKAI RECEPCIÓS MUNKATÁRSAT KERESÜNK FRONT OFFICE TERÜLETRE

A szálloda mottója:

„A vendéget úgy kell vendégül látni, mint amikor barátainkat, testvéreinket, szeretteinket hívjuk meg otthonunkba.”

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:

  • Szállodai vendégforgalom teljes körű kezelése;
  • A vendégek tájékoztatása,
  • Az egyéni foglalások kezelése;
  • Számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok.

ELVÁRÁSAINK:

  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvismeret;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • A figyelemmegosztás képessége;
  • Vendégorientált hozzáállás;
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés;
  • Rugalmasság;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel).

ELŐNY:

  • A Hostware szállodai szoftver ismerete;
  • Releváns munkatapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Változatos, felelősségteljes, izgalmas, kihívásokkal teli munka;
  • Versenyképes juttatások;
  • A munkába járás támogatása;
  • Személyzeti étkezés;
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban;
  • Fiatal, dinamikus csapat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Visegrád

Fényképes önéletrajzát – telefonos elérhetőséggel egyetemben - az rdm@hotelsilvanus.hu e-mail címre várjuk.