Recepciós/Éjszakai recepciós :: Hotel Silvanus Visegrád -

Garantáltan a legjobb ár!

A VISEGRÁDI HOTEL SILVANUS RECEPCIÓJÁRA RECEPCIÓS/ÉJSZAKAI RECEPCIÓS MUNKATÁRSAT KERESÜNK HOSSZÚTÁVRA (AKÁR KEZDŐT IS).

Fejlődni szeretnénk, ezért tisztességes, tempós, hatékony munkát várunk el Tőled, és cserébe megbecsüljük az erőfeszítéseidet.  Vidámságot, pozitív gondolkodást, egymás szeretetét és tiszteletét kérjük tőled, és adjuk neked.

Hisszük és tudjuk, hogy egy különleges szálloda szívét a személyzet határozza meg. A kiszolgálás minősége kiemelkedően fontos a vendégeink számára, így nekünk is. Ezért olyan munkatársakat keresünk, akik szakmájukat szeretik, alázattal végzik. Tarts velünk, hogy részese lehess közös munkánk sikerének!

Igazgató Urat idézve:

„A vendéget úgy kell vendégül látni, mint amikor barátainkat, testvéreinket, szeretteinket hívjuk meg otthonunkba, gondosan, szeretettel.”

Lantos Árpád

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI:

  • Szállodai vendégforgalom teljes körű kezelése;
  • vendégek tájékoztatása,
  • egyéni foglalások kezelése;
  • számlázás, pénzkezelés, ügyviteli feladatok.

ELVÁRÁSAINK:

  • min. középfokú angol vagy német nyelvtudás;
  • jó kommunikációs, és problémamegoldó képesség;
  • alapvető protokoll ismeretek;
  • figyelemmegosztás képessége (párhuzamosan több dolog figyelemmel kísérése);
  • vendégorientált hozzáállás;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • önállóság;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel).

ELŐNY:

  • Hostware szállodai szoftver ismerete;
  • releváns munkatapasztalat.

AMIT AJÁNLUNK:

  • Változatos, felelősségteljes munkavégzés;
  • Fiatal, dinamikus csapat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Visegrád

Fényképes szakmai önéletrajzát – telefonos elérhetőséggel egyetemben - az rdm@hotelsilvanus.hu e-mail címre várjuk.