Takarító-mosogató :: Hotel Silvanus Visegrád -

Garantáltan a legjobb ár!

A VISEGRÁDI HOTEL SILVANUS PANORÁMA ÉTTERMÉBE TAKARÍTÓ-MOSOGATÓ MUNKATÁRSAT KERESÜNK HOSSZÚTÁVRA.

Fejlődni szeretnénk, ezért tisztességes, tempós, hatékony munkát várunk el Tőled, és cserébe megbecsüljük az erőfeszítéseidet.  Vidámságot, pozitív gondolkodást, egymás szeretetét és tiszteletét kérjük tőled, és adjuk neked.
Hisszük és tudjuk, hogy egy különleges szálloda szívét a személyzet határozza meg. A kiszolgálás minősége kiemelkedően fontos a vendégeink számára, így nekünk is. Ezért olyan munkatársakat keresünk, akik szakmájukat szeretik, alázattal végzik. Tarts velünk, hogy részese lehess közös munkánk sikerének!

Igazgató Urat idézve:

„A vendéget úgy kell vendégül látni, mint amikor barátainkat, testvéreinket, szeretteinket hívjuk meg otthonunkba, gondosan, szeretettel.”

Lantos Árpád

FŐBB FELADATOK:

  • Éttermi takarító
  • Vendégtér, kiszolgálótér napi takarítása
  • Mosdók takarítása
  • Heti, havi nagytakarítások, napi munka mellett, időarányosan
  • A tisztítószer készlet folyamatos biztosítása, nyomonkövetése, a tisztítószer megfelelő adagolása
  • Házirend és közegészségügyi szabályok betartása és betartatása
    • Tányérmosogató
  • Reggeli-ebéd-vacsora étkészleteinek elmosogatása üzemi mosogatógéppel
  • Mosogatási szünetekben (pl. reggeli után, ebéd előtt) előkészítő konyhai munkálatokban való részvétel (pl. hagymapucolás)
  • Körlet rendben tartása (mosogatótér, alapanyag-előkészítő terek)
  • Egyéb besegítő munkák elvégzése (pohármosogatás, evőeszköz törlés)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Megbízható, jó megítélésű, magas presztízsű munkahely
  • Szakmájuk iránt elkötelezett, házon belül nevelkedett vezetők
  • Tisztességes alapkereset, Nettó 170.000 Forint.
  • Fizetett szabadság (életkor szerinti törvény által előírt), aminek egy része akár nyáron is kivehető
  • Heti munkabeosztás (átlagban heti 5 munkanap, napi 8 óra munkával), egyeztetett szabadnapokkal
  • Ingyenes személyzeti kávé fogyasztás
  • Nagyon kedvezményes személyzeti étkezés (reggeli, ebéd, vacsora)
  • Pihenés 50% kedvezménnyel országosan több partner szállodában
  • Karrier: Az éttermi- és szállodás állasok legmagasabb foka is elsajátítható nálunk, csak akarnod kell
  • Dolgozhatsz csapatban, de magadban, önállóan is
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, nagyon jó csapatmunka.

ELVÁRÁSAINK:

  • Szeresd az embereket
  • Le tudj mondani minőségi szabadidőről (Mi hétvégén és ünnepekkor is dolgozunk)
  • Minimum alapfokú végzettség (pl. nyolc általános iskola elvégzése)
  • Alap élelmiszer-, alapanyag ismeret
  • Pontosság, határidők betartása.
  • Fogadd el a házirendünket, dolgozz aszerint (pl.limitált cigaretta szünetek, esetleges alkoholszondáztatás stb??.)

JELENTKEZÉS: Várjuk jelentkezésed a restaurant@hotelsilvanus.hu címen önéletrajzod elküldésével.