Wellness recepciós :: Hotel Silvanus Visegrád -

Garantáltan a legjobb ár!

A VISEGRÁDI HOTEL SILVANUS WELLNESS RÉSZLEGÉRE MUNKATÁRSAT KERESÜNK HOSSZÚTÁVRA.

Fejlődni szeretnénk, ezért tisztességes, tempós, hatékony munkát várunk el Tőled, és cserébe megbecsüljük az erőfeszítéseidet.  Vidámságot, pozitív gondolkodást, egymás szeretetét és tiszteletét kérjük tőled, és adjuk neked.
Hisszük és tudjuk, hogy egy különleges szálloda szívét a személyzet határozza meg. A kiszolgálás minősége kiemelkedően fontos a vendégeink számára, így nekünk is. Ezért olyan munkatársakat keresünk, akik szakmájukat szeretik, alázattal végzik. Tarts velünk, hogy részese lehess közös munkánk sikerének!

Igazgató Urat idézve:

„A vendéget úgy kell vendégül látni, mint amikor barátainkat, testvéreinket, szeretteinket hívjuk meg otthonunkba, gondosan, szeretettel.”

Lantos Árpád

FŐBB FELADATOK:

  • Mindennapi feladatok: uszoda és wellness centrum nyitása és zárása, esti rutintakarítás
  • Vendégek fogadása, nyugalmuk biztosítása
  • Masszőrök időbeosztásának ütemezése , foglalások kezelése
  • Vendégek udvarias kiszolgálása bárpultunkban, ételek és italok szakszerű felszolgálása, elkészítése
  • A medencék és a szaunák zökkenőmentes, biztonságos napi működésének biztosítása (nyári időszakban benti és kinti területeken egyaránt)
  • Együttműködés a szálloda többi részlegével
  • Baleset esetén elsősegély nyújtása
  • Házirend és közegészségügyi szabályok betartása és betartatása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil, jó megítélésű, magas presztízsű munkahely
  • Igényes munkakörnyezet, sokszínű feladatkör, fejlődési lehetőség
  • Szakmai, házon belül nevelkedett vezetés, így a megbízható menedzsment biztosított
  • Tisztességes alapkereset, bejelentett állás, Nettó 180.000 Forint.
  • Messziről bejáróknak útiköltség-térítés, közösen egyeztetett beosztás
  • Fizetett szabadság (életkor szerinti törvény által előírt), aminek egy része akár nyáron is kivehető
  • Heti munkabeosztás (átlagban heti 5 munkanap, napi 8 óra munkával), egyeztetett szabadnapokkal
  • Személyzeti kávé fogyasztás
  • Nagyon kedvezményes személyzeti étkezés (reggeli, ebéd, vacsora)

ELVÁRÁSAINK:

  • Jó kommunikációs készség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmasság, megbízhatóság, precizitás
  • Kedves, mosolygós természet
  • Barátságos, vendégcentrikus személyiség
  • Önálló munkavégzés, megfelelő időbeosztás
  • Légy igényes és nyitott (ha még nincs nagy tapasztalatod; semmi gond, majd nálunk megszerzed)
  • Jó szervezőképesség, terhelhetőség
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

ELŐNY:

  • Saját gépjármű és jogosítvány
  • Angol vagy német alap nyelvtudás
  • Középfokú végzettség (szakma vagy érettségi)

​​​​​​​JELENTKEZÉS: Várjuk jelentkezésed a restaurant@hotelsilvanus.hu címen önéletrajzod elküldésével.