Dunakanyar a vízről
Száguldás A Dunán
Béreljen motorcsónakot, sofőrrel és fedezze fel a Dunakanyart egy új szemszögből. Száguldja végig a tájegység legszebb részeit családja, barátai körében vagy párjával kettesben a naplementében.
Férőhely: 5 fő
Fánkozás
Háromszemélyes óriás fánkon ki tud tovább fennmaradni? Csak az aki a legkeményebben kapaszkodik. De azért teszünk róla, hogy ez ne legyen túl egyszerű és az élmény felejthetetlen legyen.
Vízisí/Wakeboard Oktatás
Elméleti oktatásban bemutatjuk és elgyakoroljuk, hogy mi fog történni a vízben. Ezután a gyakorlatban is kipróbáljuk a tanultakat. A hajó oldalához rögzített tanuló rúddal kezdjük a síelést/wakeboardozást ami nagy könnyebbséget jelent az első kiállásnál. Majd egy rövid kötelet a későbbiekben egy hosszabbat kötünk a rúdhoz. Így garantált a teljes siker.
Bővebb információ és tájékoztatást az alábbi linken találnak:
